УЄФА попереджає про шахраїв. В Польщі і Україні вже продають квитки на ЄВРО-2012

3 Грудня 2010, 15:01

Про це заявив операційний директор УЄФА Мартін Кален. Він також наголосив, що УЄФА – єдиний та виключний володар прав на здійснення продажу квитків на матчі УЄФА ЄВРО 2012™.


У заяві Калена йдеться про те, що нещодавно УЄФА стало відомо про певну несанкціоновану діяльність, пов’язану із продажами квитків та пакетів корпоративної гостинності, зокрема у приймаючих країнах, Польщі та Україні.


Зокрема, організації-зловмисники пропонують придбати пакети корпоративної гостинності на матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, не маючи ані права на це, ані жодних квитків, що вони пропонують для продажу. Більше того, неіснуючі квитки пропонуються за суттєво завищеними цінами.


За словами Каллена, завдяки централізації процесу продажу всіх видів квитків УЄФА може забезпечити найнижчі ціни на ринку.


«Надзвичайно важливо, щоб вболівальники та компанії знали, що квитки та пакети корпоративної гостинності можна придбати лише безпосередньо через УЄФА. Жодна інша організація не має квитків у своєму розпорядженні. Тому ми настійно рекомендуємо не піддаватися спокусі придбати квитки в інших організацій, оскільки зрештою вам буде просто відмовлено у праві входу на стадіон під час індивідуального контролю на вході до спортивної арени», – зазначив операційний директор УЄФАU.


«Ми хочемо захистити інтереси вболівальників та компаній, тому, централізуючи процес продажу квитків, ми забезпечуємо наявність квитків за найбільш помірними цінами», – пояснив він.


Мартін Каллен ще раз нагадав, що квитки для вболівальників надійдуть до продажу у березні 2011 року, а продаж пакетів корпоративної гостинності розпочнеться у квітні 2011 року.