УЄФА назвало орієнтовну вартість квитків на Євро-2012. Від €30 до €600

1 Лютого 2011, 13:37

«Орієнтовна вартість квитків становитиме від 30 євро до 600 євро», – сказав Лубківський.


 


При цьому він зазначив, що в продаж надійде близько 1,4 млн квитків на 31 матч.


Лубківський повідомив, що 75% від загальної кількості квитків буде продано вболівальникам.


 


У свою чергу керівник департаменту планування та продажу квитків УЄФА Педро Коррейя повідомив, що 1% від загальної кількості квитків буде призначено VIP-клієнтам (запрошеним представникам влади, спонсорам), 3% – для представників УЄФА, 16% – для місцевих федерацій команд, які братимуть участь у турнірі.


 


Як повідомляло агентство, наприкінці січня УЄФА заявив про можливість позбавлення України права проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року у разі припинення членства Федерації футболу України в Міжнародній федерації футболу (ФІФА).


Ця заява стала результатом розгляду листа ФІФА до ФФУ щодо втручання представників влади в діяльність ФФУ.


 


У січні ФІФА зажадала від ФФУ підтвердити, що члени ФФУ припинили будь-яку діяльність, спрямовану на організацію виборів до закінчення строку повноважень керівництва ФФУ в 2012 році, і у зв’язку із цим надати підтвердження від уповноважених керівних органів членів ФФУ того, що вони виконуватимуть цю вимогу.


У разі невиконання вимог до 4 лютого цю справу буде передано до надзвичайного комітету ФІФА з вимогою застосування відповідних санкцій відповідно до статті 14 статуту ФІФА (призупинення членства).


 


15 грудня 2010 року пройшло засідання конгресу ФФУ, однак його було визнано таким, що не відбулося, оскільки не було затверджено порядок денний засідання.


До цього деякі футбольні функціонери ініціювали внесення до порядку денного конгресу питання про відставку президента ФФУ Григорія Суркіса.