Угорщина закликала спрямувати на Закарпаття місію ОБСЄ через інцидент із “коктейлем Молотова”

5 Лютого 2018, 18:13

Угорщина закликала ОБСЄ направити постійну місію ОБСЄ в Закарпатську область після того, як у вікно будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців в Ужгороді невідомі кинули "коктейль Молотова". Про це повідомляє сайт угорського уряду.

 

Міністерство закордонних справ Угорщини засудило напад на будівлю Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС).

 

"Ми сподіваємось, що українська влада найближчим часом знайде злочинців та дізнається про мотивацію їхнього вчинку. Очікуємо, що українська влада гарантує безпеку закарпатських угорців", – йдеться у повідомленні відомства.

 

У міністерстві зазначили, що цей випадок підтверджує ініціативу Угорщини щодо присутності спостерігачів ОБСЄ на Закарпатті. В грудні глава МЗС Угорщини Петер Сійярто закликав направити постійну місію ОБСЄ в Закарпатську область через "напруженість" в регіоні, зокрема, у зв’язку з ухваленням закону про освіту.

 

Нагадаємо, 4 лютого, невідомий кинув пляшку із запальною сумішшю у вікно будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців в Ужгороді.

 

Як повідомлялося, у грудні Угорщина закликала ОБСЄ направити постійну місію ОБСЄ в Закарпатську область, через "напруженість" в регіоні.