Угода щодо припинення бойових дій в Сирії вступила в дію

12 Квітня 2012, 07:08

«Доблесні сирійські збройні сили прийняли рішення піти на такий крок після того, як вони успішно закінчили завдання протидії терористичним формуванням та встановили контроль над всією територією країни»,  – йдеться в заяві міністерства оборони Сирії, яку передало інформагентство САНА.

Командування Вільної сирійської армії повідомляло про готовність припинити вогонь, за умови  виводу військ та військової техніки з сирійських міст. Якщо ця умова не буде виконана, бойовики обіцяють поновити озброєні сутички.

За повідомленням ІТАР-ТАСУ, представник Ради національного порятунку, екс-генерал сирійської армії Мустафа аш-Шейх закликав НАТО бомбардувати Сирію, якщо Дамаск не припинить вогонь. З його слів, без знищення за допомогою повітряних ударів з повітря структур, які підтримують режим, повстанці не зможуть досягти успіху. Раніше генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмунсен заявив, що Альянс  не втручатиметься у сирійський конфлікт

Як повідомлялось, згідно з планом, підготовленим спеціальним посланцем ООН і Ліги арабських держав Кофі Аннаном, 12 квітня закінчується термін, відведений сирійському уряду та опозиції для припинення вогню. Кофі Аннан підтвердив, що влада Сирії дала йому такі гарантії.

Читайте також: Режим Башара Асада не має шансів вижити

 
Позначки: