УГКЦ закликає вірян прийти на вибори і не голосувати за корупціонерів

23 Жовтня 2014, 16:38

Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук закликав українців скористатися своїм правом, прийти 26 жовтня на виборчі дільниці і зробити правильний вибір.

«Передвиборча боротьба є брудною, і мені з цього прикро. У християнській моралі існує таке правило, що мета не виправдовує засобу. Прошу, щоб наші вірні пильно приглядалися до тих, кому вони віддадуть свій голос, щоб приглядались до того, як вони поводили себе під час передвиборчої боротьби. Тому що кандидат має бути утверджений в основах християнської моралі не тільки перед виборчою агітацією, після неї, але й під час. Треба пригадати собі, як людина поводилась, що зробила, настільки цій людині можна довіряти», – наголосив владика Святослав Шевчук у Львові.

Глава УГКЦ застеріг вірян від корупції, а також закликав не голосувати за тих, хто купує голос виборця.

«Продавати свої голоси є моральним злочином проти своєї держави», – нагадав предстоятель УГКЦ.

Нагадаємо, напередодні відбулося засідання Синоду Української православної церкви (Київського патріархату), учасники якого вирішили закликати своїх вірян 26 жовтня прийти на дільниці та зробити усвідомлений, відповідальний вибір.

Як повідомлялося, 16 жовтня на пленарній сесії Синоду Єпископів у Ватикані Митрополит РПЦ Іларіон Алфеєв під час свого виступу  звинуватив УГЦ у надмірній політизації у підтримці так званого неканонічного православ'я в Україні.

У коментарі в ефірі SiriusXM The Catholic Channel Глава УГКЦ Блаженніший Святослав зазначив, що ні для кого не є секретом, що єдиною канонічною Православною Церквою в Україні, тобто такою, яка перебуває в повноті сопричастя зі світовим православ'ям, є Українська Православна Церква в єдності з Московським патріархатом.