УДО заперечило “прослушку” наради за участі Гончарука

16 Січня 2020, 12:31

Інформація про прослуховування Управлінням державної охорони наради за участі прем’єр-міністра України Олексія Гончарука не є правдивою. Про це у четвер, 16 січня, повідомляє прес-служба Управління державної охорони у Facebook.

 

"Інформація про "злив" аудіозапису з нібито наради Прем’єр-міністра України Управлінням державної охорони України, а також про здійснення охоронним відомством прослуховування вищих посадових осіб не відповідає дійсності", – йдеться у повідомленні.

 

В Управлінні держохорони наголосили, що військовослужбовці УДО та інші уповноважені держоргани здійснюють повний комплекс регулярних технічних заходів, які спрямовані на попередження будь-якої можливості прослуховування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

 

"Звертаємось до представників ЗМІ з проханням не використовувати в своїх повідомленнях недостовірну та неперевірену маніпулятивну інформацію з сумнівних джерел, яка дискредитує військовослужбовців Управління державної охорони України", – підкреслюється у повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше у ЗМІ почало ширитися повідомлення, що Гончарук начебто написав заяву про звільнення. Інформація про це з’явилася в Telegram-каналі "Легітимний", автор якого посилається на джерело в Офісі президента.

 

Також,було опубліковано прослушку начебто з наради Гончарука. В опублікованих записах голоси схожі на голоси Гончарука, заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової про курс гривні та економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським. На аудіозаписі людина з голосом, схожим на Гончарука, говорить про те, що у президента дуже примітивне розуміння економічних процесів, та що сам Гончарук «повний профан в економіці».

 

Згодом у Кабміні заперечили інформацію про нібито відставку Гончарука. Також в уряді повідомили, що не мають інформації щодо справжності жодного запису. 16 січня прем’єр-міністр Олексій Гончарук відреагував на оприлюднені в мережі аудіозаписи нібито зі своєї наради, де йшлося про курс гривні та економічні питання. Зокрема, він зазначив, що "із самого початку проти команди Президента й Уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося".