УДАР вимагає розслідувати поширення брехні газетою Довгого

21 Жовтня 2012, 18:54

«Днями газета D-News, яку розповсюджують у Дніпровському районі столиці як агітацію за сумнозвісного члена «молодоі команди Черновецького» та провладного кандидата Олеся Довгого, опублікувала низку наклепів на Віктора Чумака», – зазначається у повідомленні.

Зокрема, це видання поширило інформацію про те, що на Чумака невдовзі буде скоєно напад, і що кандидат внаслідок цього отримає тілесні ушкодження та потрапить у лікарню. Автори матеріалу заявляють: якщо цей напад дійсно відбудеться – це означає, що його підготували у штабі представника УДАРу.

Чумак вважає подібні випади спробою чинити психологічний тиск на нього. Оскільки ця публікація, фактично, є інформацією про підготовку до вчинення злочину та посягання на його здоров’я та життя.

Представники УДАРу звернулися до Генеральної прокуратури з вимогою провести негайне розслідування викладених у публікації фактів про можливий замах на Чумака та у найкоротший термін повідомити громадськість про результати розслідування.

«Віктор Чумак не має жодних конфліктів на побутовому ґрунті, не має неприязних стосунків у сім’ї та з оточенням, не веде бізнесу і, відповідно, не є учасником конфліктів на економічному ґрунті», – наголошують в УДАРі.

В УДАРі публікації у газеті D-News розцінюють як спроби чинити тиск на Чумака.

Нагадаємо, 15 жовтня з’їзд об’єднаної опозиції «Батьківщина» зняв свого кандидата у окрузі №214 на користь висуванця від УДАРу Віктора Чумака. По цьому ж округу балотується Олесь Довгий.

Раніше УДАР вже повідомляв про поширення у Києві фальшивих газет з чорним піаром проти партії Віталія Кличка (це були газети із назвами «Опозиція» та «Столичные ведомости»). Також УДАР скаржився на антирекламу, запущену на телебаченні.