Учасники “врадіївської ходи” протестують під вікнами Захарченка

18 Липня 2013, 11:57

Протестувальники тримають плакати з написами «Захарченка не у відпустку — у відставку!», «Україні — європейську поліцію»,  «Встала Врадіївка – встань Україна!», «Ні – міліцейському свавіллю». 

Присутні на акції  також  скандують: «Банду – геть!"  та "Захарченко – у відставку!".

 У мітингу беруть участь депутати Верховної Ради від фракції «Батьківщина» Леонід Ємець, Роман Забзалюк і депутат Ради від УДАРу Сергій Каплін. 

На акції пристуні прапори партій  УДАР, ВО “Батьківщина” та “Свобода”, а також національні прапори.

 В цілому мітинг проходить спокійно, виступають громадські активісти і депутати.

Як відомо, 7 липня з Врадіївки до Києва пішки вирушила частина протестувальників з вимогами звільнення міністра МВС Захарченка і переатестації громадськими комісіями всіх працівників міліції.

У Фастові учасники ходи, представники громадськості разом з народним депутатом від УДАРу Сергієм Капліним та журналістами прорвалися до приміщення райвідділу міліції, заявляючи про "кімнату для катувань".

 28 червня міліціонер Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва) та таксист Сергій Рябіненко були затримані за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень мешканці Врадіївки Ірині Крашковій. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 60 діб. Пізніше було затримано і старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака, що є похресником начальника Миколаївського облуправління міліції Валентина Парсенюка. Одразу після трагедії міліція заявляла, що в Дрижака є алібі, втім, пізніше він був переведений у статус підозрюваного. Його заарештували до 15 серпня.

У ніч на 1 липня місцеві мешканці намагалися взяти штурмом місцевий райвідділок міліції. Міліція застосувала сльозогінний газ.

Читайте також: Справа "врадіївських ґвалтівників" стала детектором брехні для МВС і прокуратури