Учасники віче на Майдані оголосили про свої вимоги до влади

21 Листопада 2016, 21:25

Мітингувальники, які влаштували погроми «офісу Медведчука»  та будівлі відділення «Сбєрбанку», повернулися на Майдан Незалежності, де продовжилося віче.

Учасники акції тримають прапори з написом "Білий молот" і "Правий сектор", а також державні прапори України.

Перед присутніми виступив командир добровольчого батальйону ОУН Микола Коханівський. Він озвучив вимоги учасників віче і закликав їх розходитися. Зокрема, Коханівський заявив, що від влади потрібно вимагати відпустити заарештованих побратимів та вивести з Мінського процесу Леоніда Кучму і Віктора Медведчука. В іншому випадку він пригрозив, що наступного разу протестувальники будуть діяти більш жорстко.

"Уже не російські банки будуть (в центрі уваги учасників протесту – ред.), а безпосередньо Банкова", – сказав Коханівський. Він наголосив, що ці вимоги повинні бути виконані до 1 грудня.

"Сподіваюся, до цього часу режим внутрішньої окупації схаменеться і почне відпускати наших побратимів", – сказав командир батальйону ОУН.

Як повідомлялося, ввечері 21 листопада мітингувальники побили вікна в «офісі Медведчука» на Великій Васильківській, 23 Б. Потім почали кидати в приміщення петарди, внаслідок чого виникла пожежа.

Після цього учасники мітингу пішли до будівлі «Сбєрбанку Росії» і почали бити вікна. За інформацією кореспондента Тижня, поліція затримала кількох осіб.