Учасник підписання угоди про LNG-термінал визнав, що не мав відповідних повноважень

Акценти
28 Листопада 2012, 21:11

Джорді Бонвехі, який 26 листопада від імені іспанської компанії Gas Natural Fenosa підписав угоду про співпрацю з Державним агентством з інвестицій і управління національними проектами України про участь компанії у реалізації проекту «LNG термінал», визнав, що не мав права підписувати цей документ.

Разом з тим він зазначив, що на момент підписання документу думав, що мав такі повноваження.

"Я думав, що можу підписати (угоду), а потім узгодити це з компанією", – сказав він.

При цьому Бонвехі відмовився сказати, яку компанію представляє.

Як відомо, 26 листопада державне підприємство LNG-термінал (входить в структуру Держінвестпроекту) та іспанська Enagas SA підписали угоду про співпрацю і створення консорціуму з будівництва терміналу для регазифікації скрапленого газу (LNG-терміналу) в Одеській області.

За інформацією відомства, відповідний документ підписали глава Держінвестпроекту Владислав Каськів і генеральний директор із зовнішніх зв'язків Gas Natural Fenosa (материнська група фірми Enagas) Джорді Гарсіа Табернеро.

На наступний же день агентство Reuters розповсюдило заяву іспанської Gas Natural про те, що компанія "не підписувала жодних контрактів з інвестицій у LNG-термінал в Україні, також не очолює ніякого консорціуму для будівництва такого терміналу, і навіть не вивчає таку можливість".

У самому Держінвестпроекті заявили, що вважають появу згаданих повідомлень "через технічні неузгодження, незалежні від української сторони".

Каськів також заявив, що "досі сподівається, що причиною оприлюдненої в ЗМІ інформації є "технічні неув'язки".

Згодом у відомстві пояснили, що Бонвехі не працює в Gas Natural. Натомість він є професійним комерційним представником інтересів Gas Natural, Enegas та інших іспанських компаній.

Позначки:
90