Убивство журналіста Веремія. Суд отримав низку апеляцій щодо вироку Крисіну

29 Січня 2018, 16:05

У Києві до Апеляційного суду надійшло чотири апеляційних скарги щодо вироку керівнику групи "тітушок" Юрію Крисіну, якого звинуватили в причетності до вбивства журналіста газети "Вєсті" В'ячеслава Веремія. Про це йдеться в розпорядку справ на сайті суду.

 

Згідно з розпорядком, 28 грудня 2017 року було отримано оскарження від Генпрокуратури, 17 січня 2018 року – від представника матері Веремія. Згодом, 24 і 26 січня були отримані ще дві апеляції від представників дружини Веремія.

 

Зазнається, що суд зареєстрував провадження в понеділок, 29 січня.

 

Однак наразі колегію суддів ще не сформовано, дату розгляду апеляцій також не призначено.

 

Нагадаємо, журналіста газети "Вєсті" В'ячеслава Веремія вбили в Києві вночі 19 лютого 2014 року. Як повідомив сайт видання, Веремій разом із колегою на автомобілі повертався після роботи на Майдані, де виконував редакційне завдання. На розі вулиць Володимирської і Великої Житомирської в Києві на таксі, в якому вони їхали, напали невідомі особи з бейсбольними битками і зброєю, в касках, камуфляжі і чорних масках. Журналіст помер у лікарні швидкої допомоги від вогнепального поранення в живіт.

 

22 грудня Шевченківський районний суд Києва оголосив вирок Крисіну. Суд визнав винним обвинувачуваного у цій справі Крисіна, йому призначили покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки. Генеральна прокуратура просила для нього шість років позбавлення волі.

 

28 грудня Генеральна прокуратура подала в суд апеляційну скаргу щодо рішення про умовне покарання Юрію Крисіну.