Убивство у Кривому Озері: суд залишив під вартою головного підозрюваного

Акценти
14 Грудня 2016, 22:59

Головному підозрюваному в убивстві мешканця Кривого Озера продовжено термін перебування під вартою. Про це повідомив прес-секретар Центрального райсуду міста Миколаєва Володимир Діденко.

"Центральний райсуд міста Миколаєва 14 грудня продовжив термін перебування під вартою без права внесення застави підозрюваному у вбивстві 32-річного мешканця Кривого Озера Денису Ляхвацькому до 12 лютого 2017 року", – сказав Діденко.

28-річний Ляхвацький єдиний з чотирьох працівників поліції, кого обвинувачують у навмисному вбивстві 32-річного Олександра Цукермана. Йому оголошено підозру за ст. 115 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері Миколаївської області за суперечливих обставин помер місцевий житель Олександр Цукерман. Мешканці селища вважають, що поліцейські забили Цукермана до смерті на очах у дружини, матері і двох дітей.  Після інциденту в селищі розпочалися заворушення біля будівлі районної прокуратури. Трьох поліцейських затримали, суд їх арештував.

Поліція відкрила кримінальне провадження, попередньо, за ознаками ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу). Пізніше прокуратура перекваліфікувала інцидент в "умисне вбивство".

У жовтні суд перекваліфікував дії двох поліцейських з ч.3 ст.365 КК України на ч.2 ст.365 КК України, оскільки було встановлено, що смерть потерпілого настала від вогнепальних поранень, а не побоїв, які могли нанести правоохоронці. Їм було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою до 18 грудня з альтернативою внесення застави у розмірі 120 тис. грн. кожному. 4 листопада поліцейські, підозрювані в причетності до вбивства, вийшли під заставу.

15 листопада прокуратура оголосила підозру ще одному поліцейському, який раніше проходив у справі як свідок.

 

90