Убивство у Кривому Озері: слідчі знайшли фрагмент пістолета

Акценти
14 Листопада 2016, 23:03

Слідчі прокуратури Миколаївської області разом із працівниками рятувальної служби виявили фрагмент пістолета, який міг бути знаряддям вбивства місцевого жителя Олександра Цукермана в серпні. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Згідно з повідомленням, ручку зі стволом пістолета виявили 11 листопада 2016 року близько 23:00 в річці Кодима. Про місце знаходження пістолета повідомили підозрювані під час допиту.

"Зазначений фрагмент пістолета вилучено й направлено для проведення судово-балістичної експертизи до експертної установи", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері Миколаївської області за суперечливих обставин помер місцевий житель Олександр Цукерман. Мешканці селища вважають, що поліцейські забили Цукермана до смерті на очах у дружини, матері і двох дітей. 

Після інциденту в селищі розпочалися заворушення біля будівлі районної прокуратури. Трьох поліцейських затримали, суд арештував усіх трьох підозрюваних, 

Поліція відкрила кримінальне провадження, попередньо, за ознаками ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу). Пізніше прокуратура перекваліфікувала інцидент в "умисне вбивство".

У жовтні суд перекваліфікував дії двох поліцейських з ч.3 ст.365 КК України на ч.2 ст.365 КК України, оскільки було встановлено, що смерть потерпілого настала від вогнепальних поранень, а не побоїв, які могли нанести правоохоронці. Їм було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою до 18 грудня з альтернативою внесення застави у розмірі 120 тис. грн. кожному. 

4 листопада поліцейські, підозрювані в причетності до вбивства, вийшли під заставу.

92