Убивство Ноздровської. Поліція встановила останні години життя правозахисниці

3 Січня 2018, 10:19

Голова поліції у Київській області Дмитро Ценов заявив, що, згідно з експертизою, смерть правозахисниці Ірини Ноздровської настала за дві-три доби до того, як знайшли тіло. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Є вже деякі зрушення, якими ми займаємося. Встановили останні години життя Ірини. Деякі нюанси ще не вставлені, думаю, за завтрашній день (3 грудня, – ред.) опрацюємо", – заявив він після зустрічі з ініціативною групою активістів.

Також Ценов додав, що на тілі Ноздровської є пошкодження.

"Є тілесні пошкодження, поранення колючим предметом", – сказав він.

Голова поліції Київщини підтвердив, що доньці і батькам Ноздровської надали охорону.

"Зараз звернулася до нас представник доньки і батьків. На сьогоднішній день слідчі винесли постанову і виставлена охорона до цих громадян", – повідомив Ценов.

При цьому Ценов наголосив, що зробить все можливе, щоб знайти вбивць Ноздровської.

"Ми будемо працювати у стислі строки. Я зроблю все, щоб даний злочин був розкритий. Я зараз призначив службове розслідування, вивчають всі матеріали, всі звернення Ірини у справі про вбивство її сестри", – заявив голова поліції у Київській області.

Нагадаємо, 1 січня у Київській області, в одній із річок, правоохоронці знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство". У справі про вбивство слідчі допитали вже близько 50 людей.

Близькі Ірини Ноздровської повідомили про її зникнення 29 грудня. Зникла на шляху з Києва в село Демидів Вишгородського району. Вона вела справу про загибель своєї сестри, яку у вересні 2015 року насмерть збив Дмитро Россошанський – племінник районного судді, на момент ДТП знаходився у стані наркотичного сп'яніння.

Через два роки після ДТП Ірина змогла добитися покарання для Россошанському. Наприкінці травня 2017 року суд засудив його до семи років позбавлення волі, однак 27 грудня він ледь не вийшов з-під варти: в Апеляційному суді Київської області адвокат намагався оскаржити вирок і підвести свого клієнта під амністію, використовуючи порушення, допущені судом першої інстанції. Як стверджували родичі Ірини, вона постійно отримувала погрози від Россошанського.

98