Народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Микола Паламарчук заявив, що не має жодного стосунку до справи про вбивство активістки та радника мера Херсона Катерини Гандзюк, і сподівається, що об’єктивне розслідування покінчить зі згадуванням його імені через цю трагедію.Про це йдеться у повідомленні на сайті БПП.
“Я заявляю, що я, як ніхто інший, зацікавлений в об’єктивному та якнайшвидшому розслідуванні злочину проти Катерини Гандзюк і встановленні всіх причетних до злочину. Я заявляв і заявляю, що не маю жодного стосунку ні до злочину, ні до будь-яких подій, пов’язаних із Катериною Гандзюк. Тому я впевнений, що це розслідування має стати справою честі для правоохоронців, а його завершення покладе край згадці мого імені через ці трагічні події”, – йдеться в коментарі Паламарчука ІА “Інтерфакс-Україна”.
Народний депутат також наголосив, що звільнив свого позаштатного помічника Ігоря Павловського, щойно дізнався зі ЗМІ про його можливу причетність до злочину проти Гандзюк.
Нагадаємо, суд у понеділок, 12 листопада, обрав запобіжний захід у вигляді арешту Ігорю Павловському, колишньому помічнику депутата Верховної Ради Миколи Паламарчука, у рамках кримінального провадження щодо вбивства громадської активістки та радниці мера Херсона Катерини Гандзюк.
Як повідомлялося, депутат Микола Паламарчук звільнив свого помічника Ігоря Павловського після того, як у ЗМІ його назвали людиною, яка передавала гроші ймовірному організатору нападу на Катерину Гандзюк Сергію Торбіну.
Нагадаємо, президент України Петро Порошенко закликав правоохоронців знайти і покарати вбивць і замовників нападу на Гандзюк.
Громадська активістка та радниця мера Херсона Катерина Гандзюк померла 4 листопада. За попередньою інформацією, причиною смерті активістки став обрив тромбу. Своєю чергою, поліція перекваліфікувала кримінальну справу, за якою розслідується напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк, на статтю "закінчене вбивство" Кримінального кодексу України. Однак уже 5 листопада у МВС заявили, що поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України.
5 листопада активісти повідомили, що Гандзюк померла в результаті поліорганної недостатності, яка розвинулися внаслідок хімічних опіків 30-39% тіла.