Убивство чиновника на полюванні. Журналіст розповів деталі інциденту

29 Січня 2018, 13:40

Участь у полюванні в Сумській області, під час якого вбили заступника голови Лебединської райдержадміністрації Івана Легкого, брало дев'ять людей. Про це повідомив журналіст Станіслав Речинський на своїй сторінці в Facebook.

 

За його словами, у вбивстві Легкого підозрюють приватного підприємця Сергія Коваленка.

 

"Усього на полюванні разом з єгерем було 9 осіб. Полювали на кабана. Покійний – заступник голови Лебединської райдержадміністрації Іван Легкий. Підозрюваний у вбивстві — приватний підприємець Сергій Коваленко", – написав Речинський.

 

Крім того, він повідомив, що на полюванні були присутні прокурор Сумської міської прокуратури Борис Рекуненко, старший оперуповноважений Управління захисту економіки УМВС в Сумській області Євген Кисіль, приватний підприємець Олег Иваницький, пенсіонер Юрій Лагуткін Леонідович, Володимир Ломінський, водій підприємства Полтавагазвидобування, єгер і син убитого.

 

За словами журналіста, підозрюваний "стріляв уздовж номерів, що є грубим порушенням правил полювання".

 

"А ще більш диким є те, що стріляв він картеччю. А це суворо заборонено на всій території України. <… > Плюс, зараз не сезон полювання на кабана. Ну і склад "мисливців" показовий. Чиновник райдержадміністрації, прокурор, мент-економіст і приватні підприємці", – додав Речинський.

 

Як повідомлялося 28 січня, у Сумській області під час полювання застрелили заступника голови Лебединської районної державної адміністрації Івана Легкого.