УБОЗ обшукує компанії, які продавали футболки з гаслом «Спасибо жителям Донбаса…»

6 Вересня 2011, 18:19

Сам він зараз перебуває в Одесі, і терміново виїхав до Києва.

За його словами, у вівторок до офісу увірвались представники УБОЗу.

Один з працівників компанії встиг набрати Дениса та покласти телефон на стіл, тож йому вдалось почути, що відбувалось протягом перших десятків секунд.

"Представники УБОЗу сказали, що це обшук. Всі працівники повинні були залишитись в офісі, їм заборонили виходити в туалет, по воду, користуватись телефоном. Далі зв‘язок зник", – пише видання.

Олєйніков також додав, що не розуміє, в чому проблема.

Він зазначив, що його бізнес – це СПД, і нема ніяких передумов для того, щоб ними займався УБОЗ.

За його словами, Компанія працює цілком легально – випускає футболки з різноманітними текстами та зображення. Самі футболки завозяться з-за кордону і легально розмитнюються в Україні.

Разом з тим Олєйніков повідомив, що тиждень тому до них зателефонував хтось з незнайомого телефону і натякнув, щоб компанія припинила розповсюдження футболок з надписом "Спасибо жителям Донбасса".

Денис відповів незнайомцю, що футболки будуть й надалі продавати, оскільки не містять жодного образливого слова, але незнайомець повідомив, що це їх вибір.

Як відомо, у серпні адміністрація відеохостингу YouTube, що належить компанії Google, видалила завантажені українськими користувачами відеоролики з матчу Динамо (Київ) – Карпати (Львів), де вболівальники ображають президента Віктора Януковича і тих, хто голосував за нього. Образливе гасло розпочинається словами “Спасибо жителям Донбаса….”

Позначки: