У ЗСУ за добу зафіксували 24 нових випадки COVID-19

14 Вересня 2020, 11:25

За минулу добу, 13 вересня, у Збройних силах України лабораторно підтверджено 24 нових випадки коронавірусної хвороби. Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ у Facebook.

 

"Із них у Національному військово-медичному клінічному центрі "ГВКГ" перебуває один військовослужбовець. Стан здоров'я пацієнта задовільний, отримує необхідне лікування", – зазначено у повідомленні.

 

На лікуванні вдома під контролем медичної служби перебувають 23 людини: 16 військовослужбовців і четверо працівників ЗСУ у Київській області, двоє військовослужбовців у Житомирській області та один військовослужбовець у Тернопільській області. Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

 

Загалом станом на 10:00 14 вересня у ЗСУ на коронавірус хворіють 665 осіб. Одужали за час пандемії 1 544 людини, летальних випадків шість.

 

На ізоляції, зокрема самоізоляції, перебувають 636 осіб.

 

Як повідомлялося, в Україні з понеділка, 14 вересня, набуває чинності новий розподіл на карантинні зони, відповідно до темпів поширення коронавірусної хвороби COVID-19