У зону АТО видали понад 250 тисяч перепусток

29 Квітня 2015, 14:30

В Україні з початку впровадження системи перепусток через лінію розмежування у зону проведення антитерористичної операції на Донбасі було видано 253 947 перепусток. Про це на брифінгу заявила речник СБУ Олена Гітлянська.

"З моменту впровадження цього порядку, із 23 січня, було отримано 329 тис. 496 запитів на перепустки, а видано 253 тис. 947 перепусток", – заявила Гітлянська.

За її словами, на добу в середньому надходить близько 500 звернень на отримання перепусток, а видається в середньому 342 перепустки.

Також Гітлянська зазначила, що в електронний реєстр вже внесено 160 тис. заяв на видачу перепустки.

Як відомо, планувалося, що система працюватиме в тестовому режимі до 25 березня, і після цієї дати паперові перепустки втратять свою чинність.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що силовики фіксують зростання кількості псевдоперепусток в окремі райони зони АТО. Зокрема, йшлося про те, що зловмисники видурюють у потерпілих до 1600 грн за одну фальшивку.

Також стало відомо, що під час антикорупційної операції було заарештовано офіцерів МВС та СБУ, що наживалися на системі перепусток для в’їзду та виїзду із зони проведення АТО.