У зоні ООС пройшли масштабні командно-штабні навчання – штаб

30 Липня 2019, 12:11

У районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі ввідбулись масштабні тренування з органами військового управління та підрозділами бойових бригад. Про це 28 липня повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Як зазначається, тренування відбувалось у декілька етапів.

 

Насамперед – керівництво та офіцери штабів відпрацьовували дії із планування та прийняття рішень в умовах різкої зміни військової обстановки в районах відповідальності. Слід зазначити, що штаби усіх рівнів працювали на рухомих пунктах управління. 

 

 

Особовий склад підрозділів, залучених до навчання, практично виконував прийняті в процесі роботи штабів рішення. До навчань залучались, як сухопутні, так й авіаційні складові підрозділів ООС.

 

Зокрема, за одним зі сценаріїв, військовослужбовці танкових підрозділів Об'єднаних сил, які перебувають у спеціальних районах відведення відповідно до рішень ТКГ у Мінську, відпрацьовували здійснення маршу на одному з полігонів Донеччини.

 

 

Крім того, танкісти здійснювали переправу через водну перешкоду по паромній переправі.

 

"А навести цю переправу за лічені хвилини – це було вже завдання для підрозділів оперативного забезпечення Об'єднаних сил. Військові понтонери майже втричі швидше виконали вправу із наведення поромної переправи, не порушивши жодного разу нормативних вимог", – йдеться у повідомленні.

 

 

Як зазначається, пілоти вертольотів Армійської авіації, які залучались до тренувань, відпрацьовували дії під час польоту двійками у простих та складних метеоумовах. А також, за допомогою спеціального обладнання, встановленого на гвинтокрилих машинах, виконували вправу із постановки мінних загороджень. 

 

 

Також були завдання для екіпажів бойових літаків Повітряних сил. Зокрема, фронтові винищувачі МіГ-29 виконували завдання із прикриття повітряного простору під час здійснення понтонної переправи танкового підрозділу. Водночас екіпажі штурмовиків Су-25 відпрацьовували імітацію нанесення удару по противнику, забезпечивши тим самим безперешкодне розгортання у бойові порядки танкового підрозділу.

 

Нагадаємо, на півночі і сході України розпочалися масштабні двосторонні командно-штабні навчання Збройних сил України.