У зоні АТО затримали прикордонників, які поставили на потік побори за проїзд через лінію розмежування

1 Червня 2016, 09:34

Працівники військової прокуратури затримали групу прикордонників ВПС «Бахмут», які організували масштабну схему отримання хабарів за проїзд через лінію розмежування на Донбасі. Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

За його словами, прикордонники брали за проїзд кожного автомобіля по 200 грн.

«Вчора о 23:15, військовою прокуратурою Донецького гарнізону внаслідок оперативної комбінації оперативників УСБ України в Донецькій області, УВВБ ДПС України та оперативно-розшукового відділу Краматорського прикордонного загону припинено схему цинічного і систематичного отримання щоденних «хабарів» військовослужбовцями ВПС «Бахмут» Краматорського прикордонного загону в зоні АТО», – написав Матіос.

Він додав, що затримано не менше п’яти прикордонників. За словами Матіоса, прикордонники «обілечували» за позачерговий проїзд через КПВВ «Майорськ».

«Честь свою по 200 грн продавали, лінію розмежування як станок для «заробляння» грошей зробили. Під час документування вчинення злочину, після отримання від підлеглого частини такої неправомірної вигоди у сумі 43 тис. грн, за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (хабар), затримано на «гарячому» начальника відділу прикордонної служби «Бахмут» майора М., гроші вилучено. Під час проведення невідкладних обшуків за місцем проживання військовослужбовців зі складу зміни прикордонних нарядів вилучено грошові кошти загальною сумою близько 600 тис. грн», – зазначив голова військової прокуратури.

Як повідомлялося, у районі АТО раніше впіймали на хабарі голову міжрайонної медико-соціальної експертної комісії.