У зоні АТО затримали бойовиків та інформаторів терористів

4 Квітня 2015, 20:17

Контррозвідка Служби безпеки України у районі проведенняантитерористичної операції затримала бойовиків незаконних збройних формуваньта інформаторів терористів. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Згідно з повідомленням, мешканець Луганщини на прізвисько «Малиш» брав участь у бойових діяхпроти українських військових спочатку у складі банди Мозгового – батальйону «Призрак», а згодом перейшов до іншої банди – козачого формування т.зв. «Всевеликого війська Донського» Дрьомова терористичної організації «ЛНР». Після поранення переховувався вдома у місті Рубіжне Луганської області й планував продовжити свою злочинну діяльність після одужання.

Крім того, у цьому ж місті Луганщини переховувався поплічник «Малиша». Бойовик воював у складі незаконного військового формування Мозгового та зі зброєю чергував на блокпостах терористів.

Відносно затриманих відкрито кримінальне провадження, тривають слідчі дії.

Також СБУ інформує, що в Станично-Луганському районі затримали інформатора терористів, завербованого т.зв. «народною міліцією». Зловмисник збирав та передавав терористам дані про місця дислокації вогневих позицій артилерії, розміщення підрозділів українських військових у декількох районах Луганської області. Вказана інформація використовувалась терористичними угрупуваннями для нанесення ракетно-артилерійських ударів по позиціях сил АТО та проведення диверсій на військових об’єктах.

За даними прес-служби, ще одного інформатора терористів контррозвідка затримала у районі проведення антитерористичної операції Донецької області. Мешканець м. Макіївка Донецької області телефоном передавав бойовикам незаконних збройних формувань терористичної організації т.зв. «ДНР» відомості щодо місць дислокації, чисельності особового складу, переміщення підрозділів та військової техніки ЗСУ територією Донеччини.

Нагадаємо, 1 квітня Служба безпеки України затримала в зоні АТО військовослужбовця-контрактника 1992 р., який передавав бойовикам відомості про українські війська.

2 квітня на кордоні затримали бойовика "ДНР", що повертався з Росії, де лікувався після поранення.

3 квітня у Донецькій області затримали двох підозрюваних у терористичній діяльності.

Крім того, СБУ затримала у Миргороді 50-річного місцевого мешканця, який передавав представникам терористичної організації "ДНР" дані про вильоти бойових літаків з військового аеродрому.

Як повідомлялося, 20 березня на Луганщині працівники СБУ затримали двох інформаторів терористичної організації "ЛНР", які передавали бойовикам дані про сили АТО в регіоні.

Також нагадаємо, за рік засудили 82 особи "за злочини проти держави та народу".