У зоні АТО кілька груп диверсантів підірвалися на власних мінах — розвідка

16 Січня 2018, 14:31

У зоні АТО протягом 13-14 січня під час спроб перейти ділянки власних мінно-вибухових загороджень підірвались диверсійно-розвідувальні групи окупаційних військ.  Про це заявив речник Міністерства оборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк на брифінгу.

 

"Командування російських окупаційних військ активізувало ведення розвідки позицій сил АТО із застосуванням диверсійно-розвідувальних груп. Протягом 13-14 січня під час спроб перейти ділянки власних мінно-вибухових загороджень на Маріупольському і Бахмутському напрямках підірвались диверсійно-розвідувальні групи противника. Декілька диверсантів загинули (з них – один офіцер), є важкопоранені", — сказав речник.

 

Зазначається, що командування бойовиків розпочало розслідування щодо визначення винних у хаотичному встановленні мінно-вибухових загороджень перед власними позиціями, що призвели до втрат бойовиків у так званих розвідувальних підрозділах.

 

Нагадаємо, що на Донбасі 8 січня між офіцерами Росії та бойовиками сталася бійка із застосуванням зброї, унаслідок якої один бойовик загинув, ще один отримав поранення