У Житомирі агітатори вимагають від Партії регіонів виплатити зарплату

Акценти
7 Листопада 2012, 16:34

За словами мітингувальників, кілька сотень агітаторів, співробітників штабу, членів виборчих комісій досі не отримали гроші за роботу на ПР під час передвиборної кампанії.

«Ми отримали тільки аванс за вересень в кінці жовтня. Кожному повинні десь по 2 тис. гривень. Всі ми перед тим, як приступити до роботи, підписували договори, тому ми законно вимагаємо своїх грошей », – заявили мітингувальники.

За словами одного з агітаторів, людям обіцяли платити по 100 гривень в день за роботу членами виборчих комісій, але потім сума зменшилася до 60 гривень.

«Спочатку нам пообіцяли 70 гривень за 6 годин роботи, пізніше сказали, що будуть платити по 60 гривень. У жовтні нас попросили працювати цілий день і пообіцяли платити по 100 гривень, але нараховували все одно по 60, а зараз ми взагалі не можемо домогтися грошей», – сказав агітатор.

Під час мітингу з людьми спілкувався керівник міського виборчого штабу ПР Василь Кучик, який заявив, що гроші вже прибули до Житомира і сьогодні почнуться виплати.

«Гроші вже є. Сьогодні, завтра і до кінця тижня ми постараємося всім виплатити гроші», – сказав Кучик.

Агітатори зазначили, що не вірять в обіцянки Кучика, оскільки чують їх вже місяць.

За їхніми словами, якщо грошей як і раніше не заплатять, то вони мають намір їхати до Адміністрації президента і передати письмове звернення Віктору Януковичу.

89