У Зеленського відреагували на “вибори в Криму”

14 Вересня 2020, 16:13

Так звані “регіональні і місцеві вибори” на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополя є продовженням порушень Російською Федерацією державного суверенітету і територіальної цілісності України. Таку заяву зробило Представництво президента України в Криму.

 

"Відсутність поваги до Конституції України, українського законодавства, а також норм міжнародного права є давньою візитівкою Російської Федерації. І ми в Представництві продовжуємо роботу по інформуванню партнерів України про системне порушення прав людини, політично мотивовані переслідування, заміщення населення та переслідування представників корінного кримськотатарського народу на території Криму задля продовження міжнародного тиску, ізоляції та санкційної політики відносно Російської Федерації” – зазначив Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич.

 

Нагадаємо, що у Міністерстві закордонних справ України вважають незаконними голосування за вибір місцевого губернатора в Севастополі, яке організувала окупаційна влада Росії.