У Зеленського розповіли, коли Ізраїль ратифікує ЗВТ з Україною

8 Серпня 2019, 11:36

Після парламентських виборів у Ізраїлі 17 вересня очікується, що новий Кнессет ратифікує закон про зону вільної торгівлі з Україною.

 

Про це повідомила прес-секретарка президента України Юлія Мендель у Twitter.

 

Зокрема, вона зазначила, що напередодні президент Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем.

 

Зазначається, що дата набуття чинності угоди настане за 60 днів після ратифікації українським та ізраїльським парламентами. Підпис президента завершив процес ратифікації угоди Україною. Верховна рада 11 липня ратифікувала документ.

 

Своєю чергою, новий ЗВТ передбачає фактично повне скасування ввізних мит на промислові товари, за виключенням ювелірних виробів. Більшість мит на ці товари – близько 80% з боку Ізраїлю та 70% з боку України – мають бути скасовані одразу після набуття чинності угоди.

 

До того ж угода містить досить складну систему взаємних поступок у торгівлі сільськогосподарськими товарами та харчовою продукцією.

 

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем.