У Запорізькій області відновили рух на підірваному влітку залізничному мосту

29 Грудня 2014, 16:52

Придніпровська залізниця відновила рух по залізничному мосту на 252-му кілометрі перегону Оріхівська – Мала Токмачка (Запорізька область), який був пошкоджений у ніч на 24 червня цього року внаслідок вибуху. Про це повідомили у прес-службі залізниці.

Згідно з повідомленням, монтаж постійної прогонової будови шляхопроводу дозволив прискорити залізничний рух по мосту до 60-80 км/год замість обмеження 15 км/год, яке діяло майже півроку.

«Заміна тимчасової прогонової будови шляхопроводу на постійну завершена майже на дві доби раніше, ніж було заплановано, тоді як за графіком комплекс ремонтно-відновлювальних робіт на шляхопроводі був розрахований на чотири доби (з 09:00 24 грудня і до 09:00 28 грудня), однак придніпровські залізничники доклали максимум зусиль, щоб завершити ці роботи достроково», – наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, в ніч на 24 червня невідомі підірвали міст на виїзді з міста Оріхів у бік села Новоданилівка на Запоріжжі. На під'їзді до місця події зупинили пасажирський потяг сполученням «Бердянськ – Дніпропетровськ».

Згодом стало відомо, що на відновлення мосту витратять щонайменше шість мільйонів гривень.