У “Запоріжжяобленерго” заявляють, що справу проти їхніх керівників не порушували

22 Листопада 2011, 12:43

«Інформація про порушення кримінальної справи стосовно керівників ВАТ «Запоріжжяобленерго» та арешт керівників ВАТ «Запоріжжяобленерго», що з'явилася в мережі 21 листопада, є недостовірною», – заявляють у ВАТ «Запоріжжяобленерго».

У компанії відзначають, що Контрольно-ревізійне управління в Запорізькій області передало матеріали ревізії ВАТ «Запоріжжяобленерго» для перевірки у правоохоронні та контролюючі органи, у тому числі і СБУ.

Після цього СБУ порушило кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). "Однак, дана справа порушена не проти працівників ВАТ «Запоріжжяобленерго», – наголошують у компанії.

У рамках розслідування кримінальної справи кілька посадових осіб та працівників ВАТ «Запоріжжяобленерго» були допитані в якості свідків і дали показання про відомі їм факти і обставини.

При цьому у ВАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляють, що Запорізький окружний адміністративний суд своєю постановою від 20 жовтня цього року визнав протиправними та скасував вимоги КРУ в Запорізькій області до ВАТ «Запоріжжяобленерго». 

«Суд встановив, що ревізори КРУ в Запорізькій області допустили суттєві порушення чинного законодавства при оцінці проведених підприємством фінансово-господарських операцій та їх наслідків, оформленні результатів перевірки та прийняття подальших рішень, а також перевищили свої повноваження (компетенцію), визначену законом», – зазначили у компанії.

Нагадаємо, напередодні прес-служба Контрольно-ревізійного управління Запорізької області повідомила, що Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом заволодіння службовими особами ВАТ "Запоріжжяобленерго" та комерційної структури державними грошовими коштами, шляхом зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.