У Запоріжжі за ніч прорвало відразу кілька водогонів. Без води 150 тисяч мешканців

13 Грудня 2010, 11:44

Як відмітили в прес-службі, «після опівночі 13 грудня в Запоріжжі сталося відразу кілька аварій на місцевих водогонах».


«У Ленінському районі Запоріжжя на перехресті вулиць Кочубея-Анапська стався порив водогону діаметром 1200 мм, внаслідок чого в понеділок о 6:10 ранку без холодного водопостачання залишився один з найбільших районів міста – Хортицький, де проживає більше 120 тисяч людей», – розповіли в прес-службі.


У Запорізькій облдержадміністрації відмітили, що другий серйозний порив водогону стався вночі також в Ленінському районі.


«О 01:00 ночі на вулиці Ладожській (Ленінський район) сталася аварія водовода діаметром 700 мм. Без холодної води залишилося близько 40 багатоповерхових житлових будинків по вул.Ладожській, Маршала Чуйкова, Бородинській, Зерновій, Товариській», – відмітили в прес-службі.


У запорізькому КП «Водоканал» поки не повідомляють загального числа запорожців, що залишилися без води. За попередніми даними, в результаті аварій на водоводах без централізованого водопостачання в Запоріжжі залишилося близько 150 тис. людина.


«Аварійні бригади КП «Водоканал» проводять роботи з ліквідації поривів на водоводах. У Хортицький і Ленінський райони міста організовано підвезення питної води автоцистернами», – підкреслили в КП “Водоканал”.