У Запоріжжі активісти закидали прихильників Лєніна яйцями і зеленкою

21 Лютого 2016, 17:44

У Запоріжжі активісти розігнати “антимайдан” із Мелітополя, який приїхав протестувати проти рішення міської влади про знесення пам'ятника Владіміру Лєніну.

За інформацією ЗМІ, організаторами виступили чотири сили з Мелітополя: Союз Лівих Сил України, Мелітопольський Союз радянських вкладників, міська організація Всеукраїнського Союзу трудящих та Мелітопольська Соціал-патріотична асамблея слов’ян.

Один із автобусів із “мітингувальниками”, який прибув під стіни мерії, запоріжці закидали яйцями. Також проти “захисників” Лєніна застосували зеленку.

Серед активістів, що «зустрічали» мелітопольців – пересічні городяни, активісти, представники ЦК «АЗОВ», представники Самооборони Запорізької області, активісти Самооборони Майдану.

ЗМІ повідомили, що ід стінами мерії активісти АЗОВу затримали двох організаторів акції і передали їх правоохоронцям. Серед них була Катерина Уманець – представниця Союзу Лівих Сил України з Мелітополя.

Крім цього, за інформацією представників Червоного Хреста одна жінка в ході сьогоднішніх сутичок зламала ногу. Втім, на якому боці виступала постраждала, у Червоному Хресті не уточнюють.

Також, за словами представника Самооборони Запорізької області Антона Алексеєнка, мелітопольським учасникам мітингу проти демонтажу пам’ятника Леніну у Запоріжжі його організатори за участь у ньому обіцяли до 100 гривень.
Як зазначається, таке дійство тривало протягом кількох годин, після полудня учасники розійшлися.

Нагадаємо, 19 лютого депутати Запорізької міської ради проголосували за демонтаж пам'ятників В.І. Лєніну, Ф.Е. Дзержинському, погруддя Серго Орджонікідзе. Встановлено термін демонтажу – не пізніше 19 березня 2016 року.

Громадське. ЗапоріжжяВся власть