У Захарченка активно витрачають державні кошти на автомобілі, комп’ютери та мундири

9 Грудня 2013, 06:14

Авто

Найбільше МВС дбає за покращення свого автопарку. Так у квітні  головне управління МВС України в Одеській області придбало патрульні автомобілі загальною вартістю 5,50 млн грн. А в червні відомство закупили ще 23 автомобілі спеціалізованого призначення на суму 12,41 млн грн.

У серпні Кримське МВС на  технічне обслуговування та ремонт автомобілів віддало 500 тис. грн.

А вже у вересні автогосподарство МВС України уклало низку угод на придбання запчастин для десяти автомобілів Volkswagen та Skoda на 510 тис грн. Згодом відомство придбало автомобілі на загальну суму 3,01 млн грн.

У жовтні регіональні органи Державної служби охорони уклали угоди на придбання легкових автомобілів на 3,61 млн грн: зокрема нові авто отримали правоохоронці з Вінниччини, Чернівців і Харківщини. Окрім цього, центральний апарат МВС придбав 23 автомобілі “Фольксваген” за 10,89 млн грн.

Тим часом ГУ МВС України у Львівській області придбало десять Peugeot по 150 тис. грн, ГУ МВС України в Дніпропетровській області – десять Peugeot по 129 тис. грн.

У листопаді відомство придбало у ТОВ «Ніко-Україна» легкові автомобілі на 2,35 млн грн.

Згодом уклали угоду на ремонт та обслуговування 10 легкових автомобілів на 335 тис. грн. До того ж, вартість ремонту двох «мерседесів» перевищує ціну нових авто ЗАЗ Sens.

Комп’ютеризація

Працівники МВС не тільки їздять на авто, але й крокують в ногу з часом.

У серпні відомство уклало низку угод на придбання телекомунікаційного устаткування на 57,37 млн грн, зокрема 10,00 млн грн пішло на придбання засобів відеоконференцзв’язку для органів досудового розслідування.

Згодом МВС ще ґрунтовно скупилось: зокрема придбали комп’ютерне, відео- та радіоустаткування на 51,15 млн грн.

На Одещині УМВС віддало 1,42 млн грн ТОВ «Істрім» на закупівлю програмно-апаратного комплексу «Автоматизована система оперативного реагування на злочини, правопорушення та події». На думку замовника, ця система має сприяти довірі громадян до міліції, підвищити ефективність роботи правоохоронців, пришвидшити реагування на виклик, скоротити час обслуговування виклику.

У листопаді відомство уклало угоду з ТОВ «АМІ» на закупівлю послуг впровадження системи електронного документообігу в апараті МВС України та супутнього обладнання. Вартість угоди складала 14,79 млн грн. Договором також передбачено, що підрядник має налагодити роботу комп’ютерних програм, навчити працівників користуватись ними, поставити систему антивірусного захисту, створити комплексну систему захисту інформації, оброблюваної в системі електронного документообігу МВС України, надавати гарантійну підтримку не менше 36 місяців.

Ремонт

Київське МВС України вирішило віддати на реконструкцію гуртожитку №4 – 4,26 млн грн.

МВС покращує як і столичні офіси, так і в регіонах. У жовтні Заставнівський районний відділ УМВС України в Чернівецькій області уклав угоду з кооперативом «Авангард» на завершення реконструкції будинку під розміщення райвідділку. Вартість угоди склала 2,93 млн грн.

У жовтні відомство уклало угоду з ТОВ «ВБК «Побутрембуд» на поточний ремонт адмінбудинків по вул. Богомольця,10 у Печерському районі Києва вартістю 2,08 млн грн. За ці гроші потрібно до кінця року у адмінбудівлі №2 відремонтувати сходову клітину, хол, чотири санвузли, пандус, арку, вхідну групу та покрівлю. Передбачено влаштування теплової завіси та вхідної двері із масиву дубу вищого сорту.

У листопаді МВС України на Київщині 6 вересня за результатами тендерів уклало угоди на реконструкцію адміністративних будинків під житло підрозділу міліції особливого призначення «Беркут». Загальна вартість угод склала 12,69 млн грн. Усі три підрядники, які змагалися за цю закупівлю, пов’язні із підприємцем Василем Запорожцем.

Проте не тільки на ремонт витрачаються кошти, а й на будівництво нового житла для міліціонерів. Так у вересні за результатами тендеру відомство уклало угоду з ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» («ЧЗБС») на завершення будівництва блоку №1 багатоквартирного житлово-громадського комплексу за 14,41 млн грн. підрядником виступила фірма «ЧЗБС», яку заснував депутат Черкаської районної ради від Партії регіонів.

Озброєння

Цієї осені МВС дбало за бойове оснащення. Відтак була укладена угода на постачання боєприпасів з ПрАТ «Луганський патронний завод» на загальну суму 16,64 млн грн. МВС придбало 4,4 млн патронів 9х18ПМ зі сталевим сердечником по 3,60 грн./шт. на 15,66 млн грн. Підрядником виступило ЗАТ «Брінкфорд», що пов’язане з народним депутатом Давидом Жванією.

А вже у грудні МВС вирішило придбати бойове вбрання та боєприпаси на 5,91 млн грн. Зокрема придбали 950 бронежилетів по 2484 грн./шт. та таку ж кількість шоломів для захисту від куль по 2499 грн./шт. Також міліція придбала 189 газових гранат та 1900 пристроїв миттєвого розпилення аерозолю вибухової дії по 324 грн./шт.

Одяг

Із приходом в МВС бізнес-партнера Сергія Арбузова закупівельні ціни на одяг та взуття для міліціонерів сягнули нових вершин. Так у квітні Міністерство внутрішніх справ України 16 квітня за результатами тендерів уклало низку угод на придбання одягу та взуття на 53,40 млн грн. Найдорожчими виявились хромові чоботи по 2 тис. 465 грн за пару

А в листопаді міліціонерів вирішили приодягнути, придбавши формений одяг на загальну суму 18,54 млн грн. Найбільше коштували повсякденні темно-сині костюми для міліціонерів по 1 077 грн. У порівнянні з минулим роком їх закупівельна ціна зросла майже на 100 грн. Підрядником виступила фірма «Астра Люкс», власником якої є Ольга Сергєєва, заступниця голови Солом’янської районної організації Партії регіонів Максима Луцького.