У WADA склали список із 200 російських легкоатлетів, яких підозрюють у вживанні допінгу

3 Січня 2017, 21:52

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій отримала від незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства під керівництвом Річарда Макларена близько 200 імен російських легкоатлетів, підозрюваних в порушенні антидопінгових правил. Про це повідомили в прес-службі IAAF.

"IAAF були спрямовані імена близько 200 росіян від комісії Макларена. Ці та інші відомості з доповіді Макларена будуть враховуватися при винесенні рішень щодо спортсменів, які просять індивідуального допуску", – зазначили в асоціації.

Читайте також: Більше тисячі спортсменів Росії причетні до допінгового скандалу – WADA

3 січня IAAF опублікувала список критеріїв для подачі заявок на отримання російськими легкоатлетами індивідуального допуску до міжнародних змагань.

Нагадаємо, незалежна комісія WADA 9 грудня представила другу частину своєї доповіді. Після оприлюднення всі дані і докази були передані Міжнародному олімпійському комітету та спортивним федераціям, які почали розслідування відносно росіян. МОК вже оголосив про повторну перевірку всіх проб російських спортсменів з Олімпіад 2010, 2012 і 2014 років.