У WADA підтримали недопуск російських паралімпійців до ігор у Ріо

8 Серпня 2016, 07:28

Світове антидопінгове агентство (WADA) схвалило рішення про призупинення членства Паралімпійського комітету Росії в IPC і, як наслідок, про виключення всієї російської паралімпійської збірної з складу учасників ігор у Ріо-де-Жанейро. На думку експертів WADA, дане рішення прийняте в інтересах усіх "чистих" атлетів, йдеться в заяві на сайті організації.

Світове антидопінгове агентство вітає роботу із збору додаткових доказів, яку Міжнародний параолімпійський комітет (IPC) виконав після оприлюднення 18 липня доповіді незалежної комісії WADA під керівництвом Річарда Макларена про існування державної системи вживання допінгу в Росії.

Також в WADA висловили задоволення тим, що Міжнародний паралімпійський комітет прислухався до рекомендацій виконавчого комітету антидопінгового агентства.

Росія має право протягом 21 дня оскаржити рішення IPC в Спортивному арбітражному суді. У прес-релізі міжнародної організації наголошується, що членство ПКР буде відновлено, коли IPC переконається в здатності російського комітету відповідати антидопінговим стандартам.

Як повідомлялося. в Міжнародному паралімпійському комітеті вирішили не допускати спортсменів із РФ до ігор в Ріо-де-Жанейро.