У ВР створили міжфракційне об’єднання. Новий депутат склав присягу

9 Грудня 2014, 10:35

Депутати Верховної Ради створили міжфракційне депутатське об'єднання "Рівні можливості", до якого увійши 26 депутатів. Про це повідомив спікер парламенту Володимир Гройсман під час засідання ВР. 

Об'єднання очолили депутати Марія Іонова від БПП, Олена Кондратюк від "Батьківщини" та Лілія Гриневич від "Народного фронту".

Згідно з повідомленням члена об'єднання депутата Ірини Геращенко у мережі Facebook, до об'єднання приєдналася екс-член фракції Партії регіонів Ірина Бережна.

Міжфракційне об'єднання зосередиться на двох ключових темах: відстоювання гендерної рівності, в тому числі в питаннях активного залучення жінок до суспільно-політичного життя; а також спільні законодавчі ініціативи у відстоювання цієї теми. Серед пріоритетів – боротьба з домашнім насиллям, захист прав жінок і дітей, створення рівних можливостей для чоловіків і жінок у різних сферах суспільного життя. 

Також присягу склав новообраний депутат від "Народного фронту" Олександр Романовський, який обрався за списком під № 72 та отримав можливість стати депутатом після обрання уряду.

Нагадаємо, зранку депутати фракції "Радикальної партії" заблокували трибуну в Раді, вимагаючи вивести з керівного складу комітетів парламенту депутатів, які голосували "закони 16 січня".