У ворогів України не вийде зіштовхнути в смертельному герці добровольців і армійців – Ярош

28 Квітня 2015, 23:58

У добровольчому українському корпусі "Правий сектор" у вівторок ввечері повідомили, що їхню базу оточили підрозділи Збройних сил України, однак згодом стало відомо, що з військовими вдалося домовитися. Про це у Facebook повідомив народний депутат Дмитро Ярош.

"Вперше за історію участі Добровольчого Батальйону Правого сектору в проведенні так званої ''АТО'' на дальню базу Правого сектору наведене важке озброєння Української армії", – йшлося у повідомленні на сайті "Правого сектору".

"Так, саме сьогодні, 28 квітня, за кілометр від в'їзду на базу армійці, як з'ясувалося, з 25-ї бригади, розбили блокпост. Особовий склад військовослужбовців в кількості до 25 осіб, озброєних та укомплектованих боєкомплектами. Присутня бронетехніка, її озброєння направлене прямо на базу Правого сектору", – сказано у заяві.

"З протилежного боку під'їзду до бази такий самий блокпост розвернула 95-та бригада армійців. Ось так наша влада бореться із добровольцями?" – йдеться на сайті.

Згодом нардеп Дмитро Ярош повідомив, що з військовими вдалося домовитися.

"Щиро дякую Братам по зброї – десантникам – за розуміння ситуації. Незважаючи на бажання багатьох ворогів України зіштовхнути у смертельному герці добровольців і армійців, впевнений, що у них нічого не вийде. Разом – переможемо! Слава Україні!", – наголосив Ярош.

Пізніше блогер Олена Білозерська, яка вже близько років є бійцем "Правого сектору" написала: "Коротко. Інформація про оточення (встановлення навколо бази підсилених блокпостів, перевірка у всіх документів і дозволів на зброю) – правдива. Про спроби роззброїти – цього не було і навряд чи буде, бо це фізично неможливо, бо на базі багато бійців і вони добре озброєні. Отже, просто будуть блокувати, залякувати, тиснути, намагатися розмовляти з нами з позицій сили. Армійці, які оточили нашу базу, що знаходиться на межі Дніпропетровщини і Донеччини – не ті, з якими ми пліч-о-пліч пройшли рік війни, а нові, новопризвані. Вони майже нічого не знають про ДУК ПС, і їх накрутили, що ми нібито збираємося йти на Київ скидати Порошенка. Про це стало відомо з розмов наших хлопців з солдатами.Відсотків на 90% – ця ситуація розрулиться, і розрулиться мирно.Для того, щоб так і було – панікувати не треба, а треба спокійно, законними методами пояснити владі, що якщо вона робитиме те, що робить зараз, вона суттєво втратить рейтинги. Лише цими категоріями вони мислять, лише рейтинги їх і турбують – навіть більше за гроші, бо гроші для них – це засіб купівлі рейтингів".