У Волкера “недостатні” повноваження для вирішення ситуації на Донбасі – Байден

24 Січня 2018, 09:29

Спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер має недостатні повноваження для врегулювання ситуації на Донбасі. Про це заявив колишній віце-президент США Джозеф Байден.

 

«Волкер – авторитетний хлопець, авторитетний. Але Курт, наскільки мені відомо, не володіє повноваженнями чи спроможністю, щоб вийти і сказати: якщо ви це не вирішите, то підете», – сказав Байден.

 

На його думку, Волкеру не було надано достатньо важелів більш жорсткого впливу на керівництво України як в рамках реалізації мінських домовленостей, так і щодо боротьби з корупцією.

 

Сам Волкер чи його представники не коментували висловлювання Байдена.

 

Крім того,  Байден, який в адміністрації Барака Обами опікувався питаннями України, високо оцінив рішення нинішнього керівництва Білого дому надати Києву летальну зброю. Також він зазначив, що більш слабка політика США щодо України веде до відступу від здійснення нею антикорупційних реформ.

 

Нагадаємо, 23 січня Волкер прибув до України.

 

26 січня у Дубаї Волкер планує зустрітись з помічником президента Росії Владіславом Сурковим. Під час переговорів сторони обговорять стан конфлікту на cході України та можливий формат миротворчої місії.