У водопроводі Токіо виявили підвищений рівень радіації

23 Березня 2011, 16:31

Проте органи влади кажуть, що рівень радіоактивного йоду не становить небезпеки, але батьки не повинні давати води з крану або змішувати порошковане молоко з водою для немовлят віком до одного року.

Виступаючи в телебаченні, Ісіхара закликав мешканців «зберігати спокій» і «намагатися розумно споживати воду».

Трохи раніше уряд поширив обмеження на продаж молока і листяної городини з районів довкола пошкодженої атомної електростанції Фукісіма, яка викидає радіацію з часу потужного землетрусу і цунамі 11 березня.

Сполучені Штати також повідомили про заборону на весь імпорт молока і молочних продуктів, свіжих фруктів і городини з чотирьох префектур, які оточують пошкоджену атомну електростанцію.

Як повідомлялось, 22 березня на сході від японської префектури Фукусіма, де розташована аварійна АЕС «Фукусіма-1», стався черговий землетрус магнітудою 6,6 бала.

Сьогодні вночі, літаком авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, з Токіо евакуйовано 53 громадян України, четверо білорусів і дев'ять громадян Молдови.

Нагадаємо, перший літак авіакомпанії МАУ вилетів до Японії 16 березня, на його борту в Україну повернулися 137 громадян.