У Вірменії затримали десять опозиційних лідерів

12 Листопада 2020, 14:57

У Вірменії затримали десять опозиційних лідерів. Про це йдеться на сайті Спеціальної слідчої служби Вірменії у четвер, 12 листопада.

 

Справа стосується організації та проведення масових зібрань в Єревані з порушенням закону.

 

Зокрема, затримано голову партії «Процвітаюча Вірменія» Гагіка Царукяна, представника опозиційної партії «Дашнакцутюн», керівника телеканалу «Еркір Медіа» Гегама Манукяна, заступника голови опозиційної Республіканської партії Едуарда Шармазанова, опозиціонерів Сурена Суренянца, Давида Амбарцумяна, заступника голови опозиційної партії «Батьківщина» Ара Саакяна.

 

Крім того, очільник партії «Батьківщина» Артур Ванецян затриманий за звинуваченням за статтею «організація масових заворушень» та «порушення правил поводження з документами або комп'ютерною інформацією, що містять державну таємницю». За цією статтею затримані також глава опозиційної партії «Національна безпека» Гарнік Ісагулян, глава партії «Одна Вірменія» Артур Казінян, представник партії «Дашнакцутюн» Ішхан Сагателян.

 

Опозиціонери Ваагн Чахалян і Грачья Гукасян є підозрюваними. Щодо них обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

 

Нагадаємо, 11 листопада опозиція вимагала запустити процес імпічменту прем'єр-міністра Нікола Пашиняна, який у ніч на 10 листопада підписав спільну заяву з президентами Азербайджану і Росії щодо припинення війни в Нагірному Карабаґу.