У Вінниці слідом за начальником управління поліції відсторонили від посади його заступника

14 Березня 2016, 21:02

Тимчасово виконуючий обов’язки керівника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос відсторонив заступника начальника відомства Олександра Селіверстова від займаної посади.

«Із метою усебічної та об’єктивної перевірки інформації негативного характеру, викладеної в засобах масової інформації стосовно заступника начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області Селіверстова О.А. та враховуючи активну позицію громадськості, вимог п. 2.3 Інструкції про проведення службових розслідувань на час службового розслідування відсторонити від виконання службових обов’язків», – йдеться у наказі.

Утім, таке рішення не влаштовує активістів, які й далі пікетують будівлю обласної поліції. Вони вимагають негайного звільнення Селіверстова, палять шини і навіть встановили намет.

Нагадаємо, активісти також вимагали звільнення з посади начальника облуправління Нацполіції Антона Шевцова. Його сьогодні відсторонили від посади.

Як відомо, активісти звинувачують Шевцова у сепаратизмі. Вони запевняють, що на його сторінці у соцмережі помітили світлини з російським боксером і політиком Миколою Валуєвим. А членів родини головного поліцейського області – на тлі російської техніки під час святкування 9 травня у Севастополі. Поліція та СБУ розпочали щодо Шевцова службове розслідування.

Тим часом, координатор люстраційного комітету Вінниці Анатолій Банах звернувся з заявою до обласного управління СБУ з вимогою порушити кримінальне провадження проти Шевцова та його заступника Селівестрова за державну зраду, яку вони вбачають у діях правоохоронців під час виконання ними службових обов'язків у 2014-15 роках.