У Верховній Раді створять ще одну невеличку раду. З підприємців і депутатів

3 Грудня 2010, 17:39

Депутат Верховної Ради від фракції «Блок Юліи Тимошенко-Батьківщина», голова комітету Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська заявляє про створення Ради підприємців при парламенті.

Про це вона сказала на брифінгу.

«Ми сьогодні зібралися з підприємцями для організації ради підприємців при Верховній Раді», – сказала вона.

Королевська зазначила, що по завершенні брифінгу відбудеться круглий стіл спеціально створеної робочої групи Ради підприємців при Раді, під час якого будуть обговорені всі організаційні моменти й пропозиції про кількісний і якісний склад ради.

Вона повідомила, що в раді буде два співголови – від Ради та від підприємців.

На думку Королевської, Рада підприємців має забезпечити твердий моніторинг тих рішень, які ухвалює парламент, недопущення прийняття шкідливих для бізнесу рішень, і має стати ініціативною групою з розробки необхідних рішень для розвитку економіки.

Основними завданнями, які робоча група вже визначила для Ради підприємців, депутат назвала розробку закону про статус малого та середнього бізнесу в Україні, оновленого закону про громадські організації, а також ініціативу прийняття Радою декларації про економічну свободу.

Як повідомлялось, у лютому 2008 року Кабмін Юлії Тимошенко відновив Раду підприємців при уряді як постійний консультативно-дорадчий орган.

Рада підприємців покликана забезпечити взаємодію органів виконавчої влади та підприємців на основах партнерства.