У Верховній Раді ловили журналіста у костюмі зайця (ФОТО)

21 Грудня 2010, 12:55

Працівники прес-служби Верховної Ради спробували вивести з будівлі парламенту журналіста «1+1», який прийшов у костюмі зайця.

Журналіст програми «Сніданок з 1+1» Роман Вінтонів створив справжній ажіотаж у парламенті, коли прийшов на зйомку у плюшевому костюмі новорічного зайця.

Журналіст відзначив, що вирішив так одягтися у зв’язку з останніми бійками у ВР.«Якщо ВР перетворюється на цирк, то це треба офіційно визнати і вдягатися відповідним чином», – сказав журналіст.

Заступник керівника прес-служби Ірина Кармелюк спробувала вивести журналіста, але за нього заступилися колеги.

Кармелюк наполягала, що зовнішній вигляд Вінтоніва не відповідає правилам.Однак в парламенті відсутній дрес-код для відвідувачів, про що і нагадали журналісти.

У підсумку Вінтонів продовжив роботу у кулуарній частині, беручи у депутатів коментарі.

Деякі з народних обранців відмовились давати коментар зайцю. Зокрема лідер «регіоналів» Олександр Єфремов проігнорував його запрошення до інтерв’ю, зазначивши, що поспішає на зустріч.

Натомість «регіоналка» Юлія Льовочкіна охоче фотографувалася з журналістом у костюмі зайця.

Нагадаємо, 16 грудня у Верховній Раді сталася бійка народних дупетатів від БЮТ та Партії регіонів. Шестеро бютівців були госпіталізовані.

Фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає порушення кримінальних справ стосовно депутатів від Партії регіонів, які завдали бютівцям тілесних ушкоджень.