У вересні найбільше бюджетних грошей було виділено на округ Рибакова

5 Жовтня 2012, 18:51

В окрузі №207 (Чернігівська обл.), де балотується голова депутатської групи «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков (раніше вийшов з фракції БЮТ і створив групу «Реформи заради майбутнього»), за державні кошти відремонтують садок, школу й поліклініки. На це у вересні виділили 13,56 млн грн з державного бюджету.

Крім того, в окрузі Рибакова замовлено ремонт доріг вартістю 76,76 млн грн. Планують відремонтувати ділянки загальною довжиною близько 54 км на чотирьох дорогах. У вересні у цьому округу також було замовлено ремонт кількох шкіл вартістю 18,35 млн грн.

Наприкінці серпня – на початку вересня Севастопольська міськдержадміністрація замовила ремонт доріг і вулиць, що входять до округу №225, по якому балотується співавтор мовного закону «регіонал» Вадим Колесніченко. Вартість робіт складає 58,66 млн грн, які виділяються з місцевого бюджету.

На округах № 63 та № 66 (Житомирська обл.) полатають дороги на 77,6 мільйонів грн з держбюджету. Загалом повинні відремонтувати 48,88 кмдоріг. В окрузі №63 балотуються радник прем’єр-міністра з питань АПК Микола Петренко (ТМ «Златогор») та бютівський перебіжчик Володимир Каплієнко. А у окрузі №66 – автор законопроекту про введення кримінальної відповідальності за наклеп«регіонал» Віталій Журавський.

В Одесі на ремонт доріг у вересні було виділено 36,52 млн грн. Зокрема, дороги полатають в окрузі №135, де балотується співавтор закону про мови і почесний президент Одеської національної юридичної академії «регіонал» Сергій Ківалов; в окрузі №133, за яким до Ради балотуюються заступник голови Одеської обласної ради Олексій Гончаренко, а також голова проросійської партії «Родіна» Ігор Марков; а також в окрузі №136, по якому балотується Геннадій Труханов, голова фракції Партії регіонів в Одеській міськраді.

В окрузі №193 (Хмельницька обл.), за яким балотується голова Кам’янець-Подільської міської організації Партії регіонів Володимир Мельниченко, чоловік «регіоналки» Інни Богословської, газифікують 23 села. На це виділено 20,7 млн грн. Газифікацію фінансує «Нафтогаз України».

В окрузі №142 (Одеська обл.), за яким балотується чинний народний депутат від Партії регіонів Ігор Плохой, з держбюджету виділили 10,12 млн грн на влаштуванням сонячних колекторів у Тарутинському навчально-виховному комплексі. Також буде теплоізольовано дах, замінено систему опалення, вставлено металопластикові вікна, перефарбовано фасади теплоізоляційною фарбою.

Крім того, наприкінці серпня – на початку вересня була укладена угода вартістю 7,28 млн грн на будівництво стадіону в с.Табаки Болградського району, що входить до округу, по якому балотується Плохой.

У місті Слов’янськ, яке є центром мажоритарного округу №47 (Донецька обл.), за яким балотується син прем’єр-міністра Миколи Азарова Олексій Азаров, на ремонт двох дитсадків і школи виділили 15,74 млн грн з держбюджету. Що саме зроблять у ході ремонту в навчальних закладах невідомо, оскільки технічна документація на сайті «Вісника держзакупівель» відсутня.

В окрузі №191 (Хмельницька обл.), за яким від Партії регіонів балотується голова Хмельницької облради Микола Дерикот, коштом «Нафтогазу України» укладуть 54 км підвідного газопроводу середнього тиску (через річки Кудинка і Південний Буг). Проведення цього газопроводу фігурує в передвиборчій програмі Дерикота.За 14,78 млн грн роботи проведе фірма, що, як пишуть "Наші гроші", належить екс-голові Хмельницької облради Анатолію Овчаруку і члену «Фронту змін» Олександру Зайцю.

На округ №15 (Вінницька обл.), по якому від Партії регіонів балотується голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига, виділили 10,39 млн грн на добудову незавершеної будівлі школи в селі Зведенівка Шаргородського району.

В окрузі №200 (Черкаська обл.), де від Партії регіонів балотується народний депутат Антон Яценко, за 10,2 млн грн з держбюджету буде проведено газопровід у кілька сіл Уманського району.

В окрузі №2 (Сімферополь, Київський район Криму), де балотується чинний депутат Верховної ради Криму, голова правління заводу «Фіолент» Олександр Баталін, з держбюджету виділять 8,7 млн грн на газифікацію населених пунктів Добровської долини. Ремонт систем газо- та водопостачання в цьому районі Баталін обіцяв у своїй передвиборчій програмі.Роботи виконуватиме ПАТ «Кримгазбуд», головою правління і власником 45,7% якого є Петро Зайцев, депутат Верховної Ради Криму від Партії регіонів.

В окрузі №198 (Черкаська обл.), за яким балотується народний депутат Ігор Савченко, який перейшов з БЮТ до фракції Партії регіонів, за 7,55 млн грн з державного і місцевого бюджетів відремонтують школу-інтернат в селі Михайлівка Кам’янського району.

В Горлівці (округ №51, Донецька обл.), де від ПР балотується директор ДП «Артемвугілля» Анатолій Гончаров, замінять вуличні світильники за 2,5 млн грн.

В окрузі №91 (Київська обл.), де балотується ректор Київського національного університету культури і мистецтв, колишній народний депутат Михайло Поплавський, з субвенції з держбюджету та місцевого бюджету виділили 2,1 млн грн на будівництво рентгендіагностичного відділення районної лікарні в смт.Борова Фастівського району. Варто зазначити, що у вересні 2011 року на будівництво цього відділення вже виділялося 3,09 млн грн, однак жодних даних про виконання підряду немає.

А Житомирська облдержадміністрація у вересні уклала  низку угод з житомирськими ЗМІ на висвітлення діяльності керівництва ОДА. Вартість угод склала 1,31 млн грн. За умовами угоди ЗМІ повинні висвітлювати «найбільш значимі заходи, що проходять в області  за участю керівництва облдержадміністрації». При цьому голова Житомирської ОДА Сергій Рижук (ПР) балотується до Верховної Ради по округу №62.

В окрузі №40 (Дніпропетровська обл.), де балотується «регіонал» Олег Царьов, за кошти держбюджету – 1,4 млн грн – буде реконструйовано дитсадок в Олександрополі Солонянського району.

На окрузг №37 (Дніпропетровська обл.), за яким балотується «регіонал» Дмитро Шпенов, у вересні з держбюджету виділили 1,41 млн грнна реконструкцію стадіону«Колос» у смт. Широке.

102