У Великій Британії вирішили розглянути питання безвізу з ЄС після Brexit

17 Серпня 2017, 14:39

Після завершення процесу виходу Великої Британії зі складу Європейського союзу (Brexit) громадянам ЄС не знадобляться візи для в'їзду на територію Королівства, повідомляють видання The Guardian та Bloomberg з посиланням на джерела.

Згідно з ними, план збереження безвізового режиму для жителів ЄС буде включений в проект міграційної політики Великої Британії після Brexit, який повинен бути опублікований пізніше цього року.

Планується, що громадяни ЄС зможуть вільно приїжджати в країну, але для роботи або навчання будуть змушені отримувати дозволи.

Видання нагадують, що раніше британські міністри заявляли про бажання взяти під контроль міграційні потоки до Великої Британії і про намір дозволити британським компаніям наймати кваліфіковану робочу силу в ЄС.

Раніше в уряді Великої Британії виступили зі спільною декларацією і заявили, що вихід із ЄС буде повним, а перехідний період – обмеженим за часом.

Як повідомлялось, уряд Великої Британії розробив план законопроекту, який надає правові повноваження накладати санкції після виходу країни з Європейського Союзу.

17 липня Велика Британія і ЄС розпочали перший раунд переговорів щодо Brexit.