У Великій Британії призупинили передвиборну кампанію через теракт в Манчестері

23 Травня 2017, 09:40

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей, лідер лейбрістов Джеремі Корбін, ліберал-демократ Тім Феррон, лідер Шотландської національної партії Нікола Стерджен оголосили про припинення виборчої кампанії через вибух на «Манчестер Арені». Про це повідомляє The Guardian.

Тереза ​​Мей скасувала передвиборчий захід у південному заході Британії і замість цього буде головувати на засіданні Комітету країни з надзвичайних ситуацій. Керівництво Шотландської національної партії перенесло публікацію свого передвиборчого маніфесту. Лідер ліберал-демократи Тім Феррон скасував запланований візит в Гібралтар, де він збирався спілкуватися з виборцями.

Лідер лейбористів Джеремі Корбін висловив підтримку всім постраждалим в результаті вибуху і похвалив аварійно-рятувальні служби «за мужність і професіоналізм».

Нагадаємо, в ніч на 22 травня в Манчестері прогримів вибух біля стадіону, де відбувався концерт співачки Аріани Гранда. У результаті загинуло 22 осіби, серед них є діти. Поліція розглядає інцидент як теракт.