У Тимошенко кажуть, що Янукович сам організовує собі Майдан

23 Червня 2011, 12:15

«Партія «Батьківщина» досі не отримала від президента Януковича та представників його судової системи відповіді на вимогу опозиції забезпечити гласність під час проведення судилища над лідером партії Юлією Тимошенко, щоб всі громадяни могли побачити фальшивість та безглуздість висунутих лідеру опозиції звинувачень», – заявляють в партії.

У партії нагадують, що сам Янукович, перебуваючи у Парламентській асамблеї Ради Європи, запевнив західну громадськість, що суд у справі проти Юлії Тимошенко буде публічним і відкритим.

«У нього (Януковича – Ред.) лишилося менше доби, щоб виконати взяте ним зобов’язання про відкритість суду і задовольнити вимоги опозиції щодо приміщення і прямої трансляції газового судилища», – наголосили в «Батьківщині».

«Янукович власними діями організовує собі Майдан. У людей немає іншого виходу, як прийти під приміщення суду по вул. Хрещатик, 42а, щоб на власні очі побачити заплановане судилище», – вважають у «Батьківщині».

Раніше «Батьківщина» закликала громадян у п’ятницю, о 9.00, зібратися під приміщенням Печерського суду на мирний мітинг.

Нагадаємо, 17 червня Генпрокуратура передала до Печерського суду кримінальну справу за обвинуваченням Юлії Тимошенко у перевищенні службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією у 2009 році.

Опозиція вимагає від президента Віктора Януковича забезпечити неупереджений, справедливий судовий розгляду справи Юлії Тимошенко, а також пряму трансляцію судового засідання.

Президент Віктор Янукович бажає Юлії Тимошенко довести свою невинність у суді.