У Туреччині заявили, що бойовики ІДІЛ втратили доступ до кордону з Сирією

5 Вересня 2016, 07:25

У Туреччині заявили про звільнення кордону з Сирією від бойовиків терористичної організації "Ісламська держава". Про це повідомляє агентство Anadolu.

"З появою поясу, що знаходиться під контролем Вільної сирійської армії і поширюється на відстань від трьох до п'яти кілометрів вглиб сирійської території, фізичний контакт ІДІЛ з турецьким кордоном був повністю ліквідований", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, армія Туреччини 24 серпня розпочала операцію під назвою "Щит Євфрату"​ зі звільнення від бойовиків "Ісламської держави" прикордонного міста Джараблус у Сирії.

Дамаск назвав ці дії вторгненням турецьких військ на сирійську територію та порушенням суверенітету країни.

27 серпня авіація та артилерія Туреччини завдали ударів по селу Амарна на південь від Джараблуса, яке контролюють бійці Сирійських демократичних сил, які на 60% укомплектовані курдами.

У результаті сили сирійської опозиції звільнили від терористів "Ісламської держави" п'ять сіл в районах Джераблус і Чобанбей на півночі Сирії на кордоні з Туреччиною.

Також Збройні сили Туреччини 30 серпня завдали авіаударів по 21 виявленому об'єкту терористів в районі сирійського Джераблуса і його околиць.