У Туреччині шукають понад 200 військових, причетних до спроби перевороту в країні

8 Серпня 2016, 23:09

У Туреччині досі розшукують 216 військових, причетних до спроби військового перевороту в країні, серед них 9 генералів. Про це заявив віце-прем'єр країни Нуман Куртулмуш, повідомляє Daily Sabah.

"216 підозрюваних, причетних до спроби державного перевороту, у тому числі 9 генералів, досі розшукуються", – сказав він.

Також Куртулмуш додав, що за обвинуваченнями у причетності до спроби путчу в Туреччині затримали ще 10 іноземних громадян.

Нагадаємо, 15 липня у Туреччині сталася спроба військового перевороту. Президент країни Реджеп Таїп Ердоган закликав людей вийти на вулицю та завадити силовій спробі зміни влади. У сутичках загинули 190 громадян та 104 заколотники, понад 1,4 тис. осіб отримали поранення. 

Ердоган звинуватив у спробі державного перевороту опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, що проживає в США. Аналогічну версію висунув турецький міністр юстиції. Прихильники Гюлена при цьому відкинули причетність до заколоту, назвавши звинувачення на свою адресу "вкрай безвідповідальними".