У Туреччині більше сотні поліцейських нагородили за розгін антиурядових демонстрацій

11 Липня 2013, 00:49

Під час урочистої церемонії, на якій був присутній і голова місцевої поліції, Огюз вручив дипломи та відзнаки 102 поліцейським.

Губернатор похвалив правоохоронців за роботу.

«Коли протестувальники почали збирати камені і надягати на обличчя маски, стало ясно, що вони готують провокації. Але поліція проявила витримку і не піддалася на це», – заявив він.

При цьому Огюз підкреслив, що не тільки поліція, але і він особисто зіграв важливу роль у тому, щоб «запобігти безладам в Іспарті».

Нагадаємо, 8 липня в Стамбулі, після відкриття, знову закрили доступ до парку Гезі, що розташований біля площі Таксим і через який кілька тижнів тому в країні спалахнули антиурядові протести. Біля входу до парку зібралися сотні людей, очікуючи на відкриття. Однак, поліція застосувала водомети і сльозогінний газ для витіснення груп маніфестантів з площі. 

Як відомо, раніше уряд країни за допомогою сили кілька разів розганяв протестувальників, було проведено масові облави, в результаті яких заарештовано десятки людей.

Згодом прем'єр-міністр країни Реджеп Ердоган заявив, що його уряд не здійснюватиме реорганізацію площі, поки свою відповідь на це питання не дасть суд. Останній же скасував усі проекти щодо суперечливої реконструкції площі Таксим.

Позначки: