У ЦВК сподіваються, що міліція вбереже виборчу документацію від псування

Акценти
2 Листопада 2012, 17:42

«Я хотів би звернутися до правоохоронних органів з тим, щоб вони вживали всіх заходів для забезпечення правопорядку в приміщеннях виборчих комісій і збереження виборчої документації, яка зберігається там», – заявив Охендовський.

За його словами, правоохоронні органи не можуть ставати на бік того чи іншого кандидата в народні депутати і займати якусь політичну позицію.

«Ми сподіваємося, що і органи внутрішніх справ, і органи прокуратури будуть діяти виключно в рамках своєї компетенції з метою забезпечення правопорядку і Конституційних виборчих прав громадян України », – додав Охендовський.

Раніше народний депутат Геннадій Москаль повідоми Тиждень.ua, що у Первомайську бійці спецпідрозділу "Беркут" під час засідання ОВК 2 листопада, вибили двері, поламали меблі, побили людей і викрали всю документацію з мокрими печатками – протоколи за партійних списках і мажоритарниках.

Нагадаємо, раніше Миколаївський окружний адмінсуд виніс рішення, яким витребував у ОВК №132 оригінали всіх протоколів ДВК в межах округу.

ОВК попросив суд відкласти витребування протоколів до тих пір, поки ситуація в окрузі не стане менш напруженою. У свою чергу суд задовольнив це звернення і дав окружкому час до 16:30 2 листопада, щоб доставити протоколи добровільно.

Виборча комісія цього округу звернулася до ЦВК для роз’яснень рішення Миколаївського окружного адмінсуду стосовно доставки до суду протоколів цього округу.

Народні депутати Анатолій Гриценко та Роман Забзалюк в приміщенні Миколаївської обласної організації партії ВО «Батьківщини» в присутності представників преси перерахували результати 132 округу. Вони констатували перемогу Аркадія Корнацького («Батьківщина»).

Як повідомляли раніше опозиціонери, сьогодні вночі у 132 окрузі у Первомайську представники «Беркуту» винесли з ОВК оригінали протоколів і, завантаживши їх у автобус, почали знищувати.

90