У ЦВК назвали головні проблеми на виборчих округах

21 Липня 2019, 12:23

Основною з проблем на виборчих дільницях на дострокових виборах до Верховної Ради України називають питання проставлення штампу "вибув" у бюлетені. Про це у неділю, 21 липня, заявила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

 

За її словами, з багатомандатним виборчим округом немає серйозних проблем, однак є проблеми з проставлянням штампу "вибув" в одномандатних виборчих округах.

 

"Там, де в бюлетені є особи щодо яких або скасована реєстрація чи знялись з балатування вже після того, як бюлетені вже були підтверджені до друку", – заявила Сліпачук.

 

За її словами, на багатьох виборчих дільницях були зіпсовані бюлетені через те, що штамп "вибув" був проставлений неправильно.

 

"27 одномандатний округ, виборча дільниця № 121184. Відкриття цієї дільниці пізніше 8 години ранку пов’язано з тим, що ми додатково видруковували бюлетені, оскільки при штампуванні штампу "вибув" бюлетені були зіпсовані. Штамп був поставлений з помилкою", – додала вона.

 

Крім того, відповідна ситуація була і на одномандатному виборчому окрузі 32. 

 

Як повідомлялося, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах. Голосування триватиме до 20:00.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.